Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania?
Nie poddawaj się! Nasi specjaliści przeanalizują za darmo sprawę pod kątem możliwości dochodzenia odszkodowania i przedstawią gotowe rozwiązania. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatne konsultacje. Zadzwoń!

Odszkodowaia   +48 501 788 655

Odszkodowania +48 58 717 47 47

Odszkodowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania   Formularz kontaktowy

Odszkodowanie za wypadek drogowy

Odszkodowanie po wypadku, odszkodowania komunikacyjne.Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Jesteś ofiarą wypadku drogowego? Doznałeś szkody komunikacyjnej, ucierpiałeś na zdrowiu, a Twój samochód uległ zniszczeniu wskutek zderzenia z innym pojazdem, a może zostałeś potrącony przez samochód lub zostałeś poszkodowany jako pasażer wskutek wypadku komunikacji miejskiej. Sprawdź swoje prawa i obowiązki oraz uzyskaj odszkodowanie. więcej

Skuteczne dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania powypadkowe

Jesteś tu:

Rzetelność i kompetencje. Recompensa Partner Odszkodowania to zespół profesjonalnych i doświadczonych specjalistów ds. odszkodowań, prawników, likwidatorów szkód oraz rzeczoznawców do Państwa dyspozycji.
Skuteczne dochodzenie odszkodowań. Zapewniamy kompleksowe usługi dochodzenia odszkodowań przed wszelkimi instytucjami, również na etapie postępowania sądowego, w tym reprezentację przez radcę prawnego.
Uzyskaj maksymalne odszkodowanie. Pomagamy osobom pokrzywdzonym i poszkodowanym w uzyskaniu możliwie maksymalnej kwoty odszkodowania, zadośćuczynienia oraz innych świadczeń odszkodowawczych za poniesione straty osobowe oraz majątkowe.
Walczymy za naszych Klientów. Dochodzimy zaspokojenia roszczeń przysługujących naszym Klientom oraz oszczędzamy Państwa czas, siły i pieniądze w walce z dobrze zorganizowanymi instytucjami.
Ochrona praw poszkodowanych w wypadkach. Zajmujemy się profesjonalną ochroną interesów poszkodowanych na drodze dochodzenia stosownych odszkodowań oraz likwidacji poniesionych szkód w nieszczęśliwych wypadkach.
Gwarancja uczciwości. Kierujemy się przejrzystymi zasadami dla Klientów, uczciwością i zaufaniem. Nie stosujemy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie pobieramy dopiero przy wypłacie uzyskanego odszkodowania.

Dlaczego Recompensa Partner Odszkodowania?

Skuteczne i rzetelne dochodzenie odszkodowań

 • Recompensa Partner Odszkodowania to zespół profesjonalnych i doświadczonych specjalistów ds. odszkodowań, prawników, radców prawnych, adwokatów, likwidatorów szkód oraz rzeczoznawców.
 • Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę na drodze do wypłaty roszczeń odszkodowawczych: począwszy od analizy wstępnej sprawy, przez odwołania od decyzji instytucji ubezpieczeniowych i organów administracyjnych, dochodzenie roszczeń przed sądami wszystkich instancji, po windykację należnych Klientowi kwot świadczeń.

 • Naszym celem jest uzyskanie pełnego zaspokojenia należnych roszczeń odszkodowawczych poszkodowanego.

   

Gwarancja uczciwości oraz przejrzyste zasady.

 • Oferujemy bezpłatną ocenę możliwości dochodzenia świadczeń odszkodowawczych.

 • Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych.

 • Naszym jedynym wynagrodzeniem jest ustalona z Klientem prowizja od uzyskanych i wypłaconych kwot świadczeń, która może wahać się od 10% do 15%.

 • Dla Klientów, którzy jeszcze nie otrzymali żadnych świadczeń z tytułu poniesionych szkód, stosujemy preferencyjną, najniższą stawkę wynagrodzenia firmy 10%.

   

Spełniamy oczekiwania Klientów.

 • Stosujemy indywidualne podejście do każdej zgłoszonej sprawy - Klient, na każdym etapie postępowania odszkodowawczego ma dostęp do specjalisty ds. odszkodowań oraz radcy prawnego, którzy prowadzą sprawę.

 • W razie potrzeby doradca ds. odszkodowań dojeżdża do Klienta.

 • W uzasadnionych przypadkach możliwa jest wypłata zaliczki na poczet przyszłego odszkodowania.

 • Finansowanie kosztów wniesienia sprawy do sądu jeśli jest to konieczne.

Odszkodowania z OCJeżeli zostaliście Państwo poszkodowani i interesujecie się Państwo pomocą w dochodzeniu należnego odszkodowania, lub jeśli ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie, zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy bezpłatnie przeanalizują sprawę i przedstawią Państwu sugerowane możliwości dochodzenia roszczeń i ich potencjalną wysokość.

 

Znajdź nas na Google +

Znajdź nas na Twitterze

Znajdź nas na Facebooku