Odszkodowanie za zakażenie w szpitalu
Doznałeś rozstroju zdrowia wskutek zakażenia gronkowcem, paciorkowcem lub wirusem HCV z winy personelu medycznego szpitala? Nie zwlekaj! Uzyskaj odszkodowanie oraz zadośćuczynienie.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatne konsultacje. Zadzwoń!

Odszkodowaia   +48 501 788 655

Odszkodowania +48 58 717 47 47

Odszkodowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania   Formularz kontaktowy

Odszkodowanie za wypadek drogowy

Odszkodowanie po wypadku, odszkodowania komunikacyjne.Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Jesteś ofiarą wypadku drogowego? Doznałeś szkody komunikacyjnej, ucierpiałeś na zdrowiu, a Twój samochód uległ zniszczeniu wskutek zderzenia z innym pojazdem, a może zostałeś potrącony przez samochód lub zostałeś poszkodowany jako pasażer wskutek wypadku komunikacji miejskiej. Sprawdź swoje prawa i obowiązki oraz uzyskaj odszkodowanie. więcej

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

Odszkodowanie za wypadek w pracyWypadek w pracy, odszkodowanie z ZUS

Uległeś wypadkowi przy pracy? Doznałeś uszczerbku na zdrowiu, nie możesz wrócić do pracy. Nie wahaj się! Zapoznaj się z warunkami jakie należy spełnić aby otrzymać odszkodowanie za wypadek w pracy z ZUS. Pamiętaj  także, o przysługującym poszkodowanemu odszkodowaniu od pracodawcy lub innej osoby odpowiedzialnej za wypadek. więcej

Skuteczne dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania powypadkowe

Jesteś tu:

Rzetelność i kompetencje. Recompensa Partner Odszkodowania to zespół profesjonalnych i doświadczonych specjalistów ds. odszkodowań, prawników, likwidatorów szkód oraz rzeczoznawców do Państwa dyspozycji.
Skuteczne dochodzenie odszkodowań. Zapewniamy kompleksowe usługi dochodzenia odszkodowań przed wszelkimi instytucjami, również na etapie postępowania sądowego, w tym reprezentację przez radcę prawnego.
Uzyskaj maksymalne odszkodowanie. Pomagamy osobom pokrzywdzonym i poszkodowanym w uzyskaniu możliwie maksymalnej kwoty odszkodowania, zadośćuczynienia oraz innych świadczeń odszkodowawczych za poniesione straty osobowe oraz majątkowe.
Walczymy za naszych Klientów. Dochodzimy zaspokojenia roszczeń przysługujących naszym Klientom oraz oszczędzamy Państwa czas, siły i pieniądze w walce z dobrze zorganizowanymi instytucjami.
Ochrona praw poszkodowanych w wypadkach. Zajmujemy się profesjonalną ochroną interesów poszkodowanych na drodze dochodzenia stosownych odszkodowań oraz likwidacji poniesionych szkód w nieszczęśliwych wypadkach.
Gwarancja uczciwości. Kierujemy się przejrzystymi zasadami dla Klientów, uczciwością i zaufaniem. Nie stosujemy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie pobieramy dopiero przy wypłacie uzyskanego odszkodowania.

ODSZKODOWANIE POWYPADKOWE | ODSZKODOWANIE Z OC | ODSZKODOWANIE ZA WYPADEK | ZADOŚĆUCZYNIENIE

Walczymy za naszych Klientów szybko i skutecznie.

Recompensa Partner Odszkodowania zajmuje się obsługą wszelkiego rodzaju zdarzeń, których efektem jest szkoda osobowa lub majątkowa.

Jeżeli jesteś osobą poszkodowaną - miałeś wypadek, zostałeś pokrzywdzony wskutek błędu medycznego, straciłeś osobę bliską w wypadku lub zostały naruszone Twoje dobra osobiste, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo, bądź zgłoś szkodę przez formularz szkody on-line.

 

Wypełnij i wyślij formularz zgłoszenia szkody Skorzystaj z bezpłatnych konsultacji. Zadzwoń! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript."> @-mail: <span id=Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript." border="0" />

 

Po przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu na temat okoliczności i skutków zdarzenia, specjalista ds. odszkodowań dokona wstępnej analizy sprawy, jednocześnie przedstawiając Państwu sugerowane możliwości dochodzenia roszczeń i ich potencjalną wysokość.
W przypadku wyrażenia woli współpracy z Recompensa Partner Odszkodowania przedstawiciel firmy przedstawi Państwu proponowaną wysokość wynagrodzenia za kompleksowe prowadzenie sprawy. Podpisanie umowy nastąpić może w biurze firmy Recompensa Partner Odszkodowania lub w innym dogodnym dla Państwa miejscu.

 

Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!

Jednym z atutów firmy jest przejrzysty schemat wynagradzania, który szczegółowo opisuje zawarta z Klientem umowa. Wynagrodzeniem firmy jest wyłącznie prowizja od uzyskanego i wypłaconego odszkodowania. Stawka wynagrodzenia prowizyjnego jest każdorazowo indywidualnie negocjowana, zaś jej wyjściowa wysokość należy do najniższych na rynku.

 

Dochodzimy odszkodowań- Recompensa Partner Odszkodowania

 

Po podpisaniu dokumentów Recompensa Partner Odszkodowania rozpoczyna intensywne prowadzenie sprawy. W pierwszej kolejności Poszkodowany informowany jest o niezbędnych do uzupełnienia dokumentach i innych czynnościach, których wykonanie przełoży się na pozytywne efekty w sprawie. Kompletna dokumentacja jest podstawą wszczęcia procedury zmierzającej do uzyskania odszkodowania. W przypadku nieuzyskania całości satysfakcjonującego Poszkodowanego odszkodowania na drodze polubownej, Recompensa Partner Odszkodowania wszczyna na wniosek Klienta proces sądowy. Zarówno na etapie postępowania polubownego, jak i sądowego Firma zapewnia kompleksową, nieodpłatną obsługę prawną sprawy przez współpracujących z Firmą radców prawnych i adwokatów.

 

Efektem naszej pracy jest uzyskanie i skuteczne wyegzekwowanie odszkodowania. Naszym celem jest pełna kompensata doznaje przez Państwa szkody, w związku z czym walczymy o najwyższe możliwe świadczenia. Dodatkową gwarancją takiej postawy jest ustalone umownie wynagrodzenie prowizyjne, którego wysokość uzależniona jest wyłącznie od uzyskanej na rzecz poszkodowanego kwoty.

 

Uwaga!

Firma Recompensa Partner nie zgadza się z często spotykanym stwierdzeniem, iż poszkodowany nie musi podejmować szybkiej decyzji odnoście wszczęcia postępowania odszkodowawczego, ze względu na długie okresy przedawnienia roszczeń (3 lata, a w niektórych przypadkach 20 lat). Oczywiście nie należy podejmować pochopnych decyzji, działając w emocjach czy szoku. Należy jednak uwzględnić fakt, że każda zwłoka w zgłoszeniu roszczenia, może spowodować problemy dowodowe przy ustaleniu okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, co może mieć wpływ na kwotę odszkodowania. Dlatego, żeby nie przysporzyć sobie problemów sugerujemy bezzwłocznie zgłosić się do specjalisty, tym bardziej że analiza sytuacji jest darmowa. 

Znajdź nas na Google +

Znajdź nas na Twitterze

Znajdź nas na Facebooku