Ubezpieczyciel odmówił wypłaty odszkodowania?
Nie poddawaj się! Nasi specjaliści przeanalizują za darmo sprawę pod kątem możliwości dochodzenia odszkodowania i przedstawią gotowe rozwiązania. Zapraszamy.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatne konsultacje. Zadzwoń!

Odszkodowaia   +48 501 788 655

Odszkodowania +48 58 717 47 47

Odszkodowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania   Formularz kontaktowy

Skuteczne dochodzenie odszkodowań

Jesteś tu:

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

Odszkodowania powypadkowe Wypadek przy pracy - Czego i od kogo można się domagać?

Odszkodowanie za wypadek Odszkodowanie jednorazowe i inne świadczenia z ZUS

Odszkodownaia Gdańsk Odszkodowanie za wypadek w pracy od pracodawcy

Odszkodownaia Gdańsk Co to jest wypadek przy pracy i kiedy ma miejsce?

Odszkodownaia Gdańsk Postępowanie w przypadku zaistnienia wypadku przy pracy

Odszkodowania powypadkowe Postępowanie powypadkowe - dowodowe

Odszkodowania powypadkowe Postępowanie powypadkowe - orzecznicze lekarskie ZUS 

Nieznajomość prawa szkodzi

 

Odszkodowanie za wypaddekZaistnienie wypadku przy pracy uruchamia zawiłą procedurę postępowania w każdym zakładzie pracy, niezależnie od formy zatrudnienia. Postępowanie w sytuacji wypadku przy pracy jest bowiem najbardziej sformalizowane spośród wszystkich najczęściej spotykanych wypadków. Dodatkowo, często przedmiotem postępowania powypadkowego są sytuacje nietypowe, w których trudno jednoznacznie stwierdzić, czy dany wypadek spełnia kryteria wypadku przy pracy. Nie każde takie nieszczęśliwe zdarzenie, pracodawca może zaliczyć do kategorii wypadku przy pracy, a trudna sytuacja osoby pracującej i pokrzywdzonej w wypadku w pracy może skomplikować się jeszcze bardziej ze względu na poważne obrażenia ciała. Skutki takiego wypadku mogą być bardzo krzywdzące zarówno dla bezpośrednio poszkodowanego w wypadku, jaki i najbliższej rodziny i innych osób mu bliskich. Należy zatem pamiętać, iż istotnym prawem każdego poszkodowanego jest prawo do roszczeń odszkodowawczych. Niestety brak fachowego przygotowania do dochodzenia odszkodowania oraz niedostateczna wiedza na temat postępowania powypadkowego, są często przyczyną odmownych decyzji ZUS'u prawa do odszkodowania lub zaniżonych odszkodowań.

 

Odszkodowanie za wypaddekPrzyjęty porządek prawny oraz zasady dochodzenia odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy nie jest przejrzysty i przyjazny dla poszkodowanego. Jak wszystkim wiadomo, nieznajomość prawa szkodzi- ta zasada dotyczy także osób poszkodowanych, niejednokrotnie będących ofiarą wyzysku, ciężkich warunków pracy lub po prostu lekkomyślności pracodawcy. Jednocześnie osoba pokrzywdzona w wypadku przy pracy i szukająca zaspokojenia swoich roszczeń odszkodowawczych zawsze musi stawić czoła znacznie lepiej zorganizowanym i wyspecjalizowanym podmiotom jak: zakład pracy, ZUS i sąd, który jakkolwiek bezstronnie rozstrzyga w sprawie, to orzeczenie opiera wyłącznie na przedstawionych przez strony dowodach. Trudna sytuacja poszkodowanego pracownika oraz długa i zawiła droga do otrzymania stosownego odszkodowania z tytułu wypadku przy pracy wymaga niejednokrotnie merytorycznego wsparcia i pomocy doświadczonych profesjonalistów w tym zakresie.

Firma Recompensa Partner zapewnia specjalistyczną pomoc w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych na najwyższym możliwym poziomie. Nasza wiedza oraz doświadczenie jest na wyciągnięcie ręki bez dodatkowych kosztów. Zbędne są opłaty- decydujemy się jedynie na najlepsze rozwiązanie dla klienta, czyli wynagrodzenie prowizyjne od uzyskanego i wypłaconego odszkodowania. Zapraszamy do kontaktu z nami. Analizujemy każdy wypadek kompleksowo i dochodzimy roszczeń odszkodowawczych ze wszystkich możliwych źródeł.

Znajdź nas na Google +

Znajdź nas na Twitterze

Znajdź nas na Facebooku