Sprawca wypadku nie ma polisy OC lub jest nieznany?
Dochodzimy odszkodowań po wypadku, którego sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i nie został ustalony lub nie miał ważnej polisy OC. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatne konsultacje. Zadzwoń!

Odszkodowaia   +48 501 788 655

Odszkodowania +48 58 717 47 47

Odszkodowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania   Formularz kontaktowy

Odszkodowanie za wypadek drogowy

Odszkodowanie po wypadku, odszkodowania komunikacyjne.Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Jesteś ofiarą wypadku drogowego? Doznałeś szkody komunikacyjnej, ucierpiałeś na zdrowiu, a Twój samochód uległ zniszczeniu wskutek zderzenia z innym pojazdem, a może zostałeś potrącony przez samochód lub zostałeś poszkodowany jako pasażer wskutek wypadku komunikacji miejskiej. Sprawdź swoje prawa i obowiązki oraz uzyskaj odszkodowanie. więcej

Skuteczne dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania powypadkowe

Jesteś tu:

Proszę wpisać w pasku hasło lub temat problemu, na który poszukujesz informacji.

Czy według prawa ubezpieczyciel może uznać szkodę za całkowitą, gdy ta jest likwidowana z oc sprawcy?

odszkodowanie z oc GdańskUzyskanie odszkodowania z OC sprawcy wypadku drogowego należy do jednej z najprostszych procedur dochodzenia odszkodowania- przynajmniej teoretycznie. Niestety to, co z ogólnych przepisów kodeksu cywilnego nie budzi wątpliwości, w praktyce dochodzenia odszkodowania od zakładu ubezpieczeń sprawcy wypadku staje się bardziej skomplikowane. Decyzje ubezpieczycieli niejednokrotnie otwierają oczy poszkodowanym na niełatwą drogę do pełnej likwidacji szkody jaka należy się tym osobom. Szczególne wątpliwości i irytację poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych budzi kwestia szkody całkowitej. 

Czytaj więcej...

Czy ubezpieczyciel może stosować współczynniki korygujące, tym samym zaniżać odszkodowanie, przy likwidacji szkody z OC?

Co to są potrącenia amortyzacyjne w ubezpieczeniu OC?

 

OdszkodowaniaPowszechną praktyką ubezpieczycieli przy likwidacji szkód komunikacyjnych w ramach ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej jest stosowanie potrąceń amortyzacyjnych uszkodzonych wskutek wypadku elementów. Potrącenia przyjmują wartość określoną procentem spadku wartości wymienianych lub naprawianych części, który to procent szacowany jest przez zakład ubezpieczeń według bliżej nieokreślonych i tylko jemu znanych współczynników oraz procedur. Bezpośrednim skutkiem takich pomniejszeń wysokości szkody dla poszkodowanego jest zaniżenie odszkodowania z OC.

Czytaj więcej...

Nie znalazłeś odpowiedzi na Swoje pytanie?

Baza pytań i odpowiedzi w sprawie odszkodowań jest ciągle rozbudowywana zgodnie z zapytaniami jakie do nas trafiają za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jeżeli mają Państwo pytania do naszych specjalistów sugerujemy wykorzystanie przygotowanego formularza zamieszczonego na naszej stronie: Zadaj pytanie.

Znajdź nas na Google +

Znajdź nas na Twitterze

Znajdź nas na Facebooku