Sprawca wypadku nie ma polisy OC lub jest nieznany?
Dochodzimy odszkodowań po wypadku, którego sprawca zbiegł z miejsca zdarzenia i nie został ustalony lub nie miał ważnej polisy OC. Skontaktuj się z nami.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatne konsultacje. Zadzwoń!

Odszkodowaia   +48 501 788 655

Odszkodowania +48 58 717 47 47

Odszkodowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania   Formularz kontaktowy

Odszkodowanie za wypadek drogowy

Odszkodowanie po wypadku, odszkodowania komunikacyjne.Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Jesteś ofiarą wypadku drogowego? Doznałeś szkody komunikacyjnej, ucierpiałeś na zdrowiu, a Twój samochód uległ zniszczeniu wskutek zderzenia z innym pojazdem, a może zostałeś potrącony przez samochód lub zostałeś poszkodowany jako pasażer wskutek wypadku komunikacji miejskiej. Sprawdź swoje prawa i obowiązki oraz uzyskaj odszkodowanie. więcej

Odszkodowanie za wypadek przy pracy

Odszkodowanie za wypadek w pracyWypadek w pracy, odszkodowanie z ZUS

Uległeś wypadkowi przy pracy? Doznałeś uszczerbku na zdrowiu, nie możesz wrócić do pracy. Nie wahaj się! Zapoznaj się z warunkami jakie należy spełnić aby otrzymać odszkodowanie za wypadek w pracy z ZUS. Pamiętaj  także, o przysługującym poszkodowanemu odszkodowaniu od pracodawcy lub innej osoby odpowiedzialnej za wypadek. więcej

Skuteczne dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania powypadkowe

Jesteś tu:

Rzetelność i kompetencje. Recompensa Partner Odszkodowania to zespół profesjonalnych i doświadczonych specjalistów ds. odszkodowań, prawników, likwidatorów szkód oraz rzeczoznawców do Państwa dyspozycji.
Skuteczne dochodzenie odszkodowań. Zapewniamy kompleksowe usługi dochodzenia odszkodowań przed wszelkimi instytucjami, również na etapie postępowania sądowego, w tym reprezentację przez radcę prawnego.
Uzyskaj maksymalne odszkodowanie. Pomagamy osobom pokrzywdzonym i poszkodowanym w uzyskaniu możliwie maksymalnej kwoty odszkodowania, zadośćuczynienia oraz innych świadczeń odszkodowawczych za poniesione straty osobowe oraz majątkowe.
Walczymy za naszych Klientów. Dochodzimy zaspokojenia roszczeń przysługujących naszym Klientom oraz oszczędzamy Państwa czas, siły i pieniądze w walce z dobrze zorganizowanymi instytucjami.
Ochrona praw poszkodowanych w wypadkach. Zajmujemy się profesjonalną ochroną interesów poszkodowanych na drodze dochodzenia stosownych odszkodowań oraz likwidacji poniesionych szkód w nieszczęśliwych wypadkach.
Gwarancja uczciwości. Kierujemy się przejrzystymi zasadami dla Klientów, uczciwością i zaufaniem. Nie stosujemy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie pobieramy dopiero przy wypłacie uzyskanego odszkodowania.

DOCHODZENIE ODSZKODOWAŃ | ODSZKODOWANIA GDAŃSK | ODSZKODOWANIE Z OC | WYCENA ODSZKODOWANIA

Rodzaje likwidowanych szkód.

Odszkodowania GdańskW Recompensa Partner dochodzimy odszkodowań oraz wszelkich możliwych do zaspokojenia roszczeń osób poszkodowanych lub ich rodzin od podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody. Pomagamy wszystkim osobom pokrzywdzonym w sposób profesjonalny i kompleksowy bez względu na szkodę jaką poniosły: zarówno jeśli chodzi o szkody na osobie (szkody niemajątkowe i majątkowe), jak i o szkody na mieniu (szkody majątkowe).


Naszymi Klientami są głównie osoby, które poniosły szkodę wskutek:

 • Wypadku komunikacyjnego lub kolizji drogowej: z udziałem pieszego, rowerzysty, motocyklisty, kierowcy samochodu bądź innych pojazdów mechanicznych oraz innych uczestników ruchu drogowego, którzy w wyniku wypadku doznali obrażeń ciała, rozstroju zdrowia, albo ich mienie uległo ziszczeniu bądź uszkodzeniu.

 • Błędu medycznego (błędu w sztuce lekarskiej) lub innych nieprawidłowości i zaniedbań w procesie leczenia, m.in.:
  • błąd diagnostyczny, kiedy choroba został stwierdzona lub rozpoznana nieprawidłowo (błąd w diagnozie),
  • błąd rokowania (błąd prognozy) co do stanu zdrowia chorego,
  • błąd terapeutyczny powstający przy wyborze niewłaściwej metody lub sposób leczenie,
  • niedbalstwo lekarza lub pomocniczego personelu medycznego (np.: zakażenie w szpitalu)

 • Śmierci osoby bliskiej wskutek błędu lekarskiego lub innych nieprawidłowości w postępowaniu medycznym.

 • Wypadku przy pracy lub wypadku związanego z uprawianiem sportu.

 • Śmierci osoby bliskiej na skutek wypadku.

 • Wypadku w drodze do pracy i z pracy.

 • Poślizgnięcia lub potknięcia z powodu nienależytego utrzymania ciągów pieszych, dróg oraz innych obiektów (zły stan techniczny nawierzchni, nieodśnieżony chodnik, zastawione przejście itp.).

 • Wypadku rolniczego lub szkód rolniczych (np.: szkody spowodowane katastrofami naturalnymi jak grad, huragan, a także tzw. szkody łowieckie).

 • Bezumownego korzystania z nieruchomości (najczęściej przez przedsiębiorstwa przesyłowe, np.: energii, telefonii lub wodno-kanalizacyjne).

 • Zalania, pożaru, awarii sieci energetycznej, huraganu, innych ryzyk ubezpieczeniowych.

 • Kradzieży mienia (np.: nieuznanie odpowiedzialności AC przez ubezpieczyciela).

 • Wadliwego lub nieprawidłowego działanie produktów (produkt niebezpieczny).

Rodzaje dochodzonych roszczeń odszkodowawczych

Dochodzenie odszkodowańSpecjaliści d.s. odszkodowań oraz prawnicy współpracujący z firmą Recompensa Partner analizują kompleksowo każdy zgłoszonych do nas przypadek szkody, tak aby zakres świadczeń odszkodowawczych jakich będziemy dochodzić dla Państwa był najkorzystniejszy i najbardziej satysfakcjonował Klienta. Podejmujemy się także prowadzenia spraw, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie. Nawet gdy uzyskali Państwo już odszkodowanie, specjaliści Recompensa Partner bezpłatnie zweryfikują, czy wypłacona kwota nie jest za niska. Do najważniejszych roszczeń jakich dochodzimy należą:

 • odszkodowanie za wyrządzoną szkodę majątkową, zarówno na mieniu i osobie,
 • zadośćuczynienie za krzywdę, ból i cierpienie,
 • zadośćuczynienie za utratę osoby bliskiej (dot. także wypadków sprzed 2008 r.),
 • odszkodowanie za koszty leczenia, rentę, utracone zarobki,
 • stosowne odszkodowanie, zwrot kosztów pogrzebu, rentę alimentacyjną.

Znajdź nas na Google +

Znajdź nas na Twitterze

Znajdź nas na Facebooku