Odszkodowania powypadkowe
Miałeś wypadek? Należy Ci się odszkodowanie! Zgłoś się do nas. Skutecznie i profesjonalnie odzyskujemy odszkodowania z OC oraz AC od firm ubezpieczeniowych.

Skontaktuj się z nami

Bezpłatne konsultacje. Zadzwoń!

Odszkodowaia   +48 501 788 655

Odszkodowania +48 58 717 47 47

Odszkodowania   Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odszkodowania   Formularz kontaktowy

Skuteczne dochodzenie odszkodowań

Odszkodowania powypadkowe

Jesteś tu:

Rzetelność i kompetencje. Recompensa Partner Odszkodowania to zespół profesjonalnych i doświadczonych specjalistów ds. odszkodowań, prawników, likwidatorów szkód oraz rzeczoznawców do Państwa dyspozycji.
Skuteczne dochodzenie odszkodowań. Zapewniamy kompleksowe usługi dochodzenia odszkodowań przed wszelkimi instytucjami, również na etapie postępowania sądowego, w tym reprezentację przez radcę prawnego.
Uzyskaj maksymalne odszkodowanie. Pomagamy osobom pokrzywdzonym i poszkodowanym w uzyskaniu możliwie maksymalnej kwoty odszkodowania, zadośćuczynienia oraz innych świadczeń odszkodowawczych za poniesione straty osobowe oraz majątkowe.
Walczymy za naszych Klientów. Dochodzimy zaspokojenia roszczeń przysługujących naszym Klientom oraz oszczędzamy Państwa czas, siły i pieniądze w walce z dobrze zorganizowanymi instytucjami.
Ochrona praw poszkodowanych w wypadkach. Zajmujemy się profesjonalną ochroną interesów poszkodowanych na drodze dochodzenia stosownych odszkodowań oraz likwidacji poniesionych szkód w nieszczęśliwych wypadkach.
Gwarancja uczciwości. Kierujemy się przejrzystymi zasadami dla Klientów, uczciwością i zaufaniem. Nie stosujemy żadnych opłat wstępnych, a wynagrodzenie pobieramy dopiero przy wypłacie uzyskanego odszkodowania.

Rodzaje dochodzonych roszczeń odszkodowawczych

Dochodzenie odszkodowańSpecjaliści d.s. odszkodowań oraz prawnicy współpracujący z firmą Recompensa Partner analizują kompleksowo każdy zgłoszonych do nas przypadek szkody, tak aby zakres świadczeń odszkodowawczych jakich będziemy dochodzić dla Państwa był najkorzystniejszy i najbardziej satysfakcjonował Klienta. Podejmujemy się także prowadzenia spraw, w których ubezpieczyciel odmówił wypłaty lub wypłacił zaniżone odszkodowanie. Nawet gdy uzyskali Państwo już odszkodowanie, specjaliści Recompensa Partner bezpłatnie zweryfikują, czy wypłacona kwota nie jest za niska. Do najważniejszych roszczeń jakich dochodzimy należą:

  • odszkodowanie za wyrządzoną szkodę majątkową, zarówno na mieniu i osobie,
  • zadośćuczynienie za krzywdę, ból i cierpienie,
  • zadośćuczynienie za utratę osoby bliskiej (dot. także wypadków sprzed 2008 r.),
  • odszkodowanie za koszty leczenia, rentę, utracone zarobki,
  • stosowne odszkodowanie, zwrot kosztów pogrzebu, rentę alimentacyjną.

Znajdź nas na Google +

Znajdź nas na Twitterze

Znajdź nas na Facebooku